KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14752120
nr 1475 2120
Else Nordell. Komposition. Signerad, daterad -76. Olja på duk, 100x100 cm, yttermått inklusive ram: 102x102 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:52:28
18/6 12:14:07
500 kr
20/6 19:38:43
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer